This site uses cookies, so that our service can work better. I understand

CO ROBIMY?

Naszym największym kapitałem jest doświadczony zespół pracowników. Stawiamy na ich odpowiednie kwalifikacje, lojalność oraz wysoką kulturę osobistą. Corocznie zatrudniamy ok. 150 osób, a lodowiska odwiedzają tysiące użytkowników. Zapewniamy pełny zakres profesjonalnej obsługi, począwszy od doradztwa technicznego, projektowania poprzez dostawę, montaż i rozruch instalacji. Wszystkie wyroby są objęte stałą obsługą serwisową i pogwarancyjną. Serwis służy również pomocą techniczną, doradzając klientom w razie pytań lub wątpliwości.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i nie pozostawać w tyle za konkurencją , ciągle podnosimy swoje kwalifikacje co powoduje, że świadczone przez nas usługi pozostają na najwyższym poziomie.

DLACZEGO MY?

Firma Piruet S.C. istnieje na rynku lodowisk od 1990 roku. Specjalizujemy się w obsłudze, budowie i montażu, a także wyposażaniu lodowisk. W trakcie wielu lat działalności uzyskaliśmy wśród Klientów opinię solidnego, rzetelnego i elastycznego partnera. W chwili obecnej jesteśmy największą firmą na rynku obsługi lodowisk w Polsce.

Corocznie prowadzimy od kilku do kilkunastu lodowisk, zatrudniamy ok. 150 pracowników, a prowadzone przez nas lodowiska odwiedzają tysiące użytkowników. Dysponujemy ok. 4000 par łyżew.

Katalog 2017/2018