Ofirmie
 
Istniejemy na rynku lodowisk od 1990 roku. Specjalizujemy się w montażu, wyposażeniu oraz obsłudze lodowisk. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży umożliwia nam zapewnienie profesjonalnego doradztwa w zakresie planowania i realizacji każdej inwestycji. Naszym największym kapitałem jest doświadczony zespół pracowników. Stawiamy na ich odpowiednie kwalifikacje, lojalność oraz wysoką kulturę osobistą. Corocznie zatrudniamy ok. 150 osób, a lodowiska odwiedzają tysiące użytkowników.
 
Zapewniamy pełny zakres profesjonalnej obsługi, począwszy od doradztwa technicznego, projektowania poprzez dostawę, montaż i rozruch instalacji. Wszystkie wyroby są objęte stałą obsługą serwisową i pogwarancyjną. Serwis służy również pomocą techniczną, doradzając klientom w razie pytań lub wątpliwości.
 
Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i nie pozostawać w tyle za konkurencją , ciągle podnosimy swoje kwalifikacje co powoduje, że świadczone przez nas usługi pozostają na najwyższym poziomie. Kreatywność, wiedza i doświadczenie pozwoliłay nam na zbudowanie największej oferty dla właścicieli lodowisk w Polsce.
 
Dajemy klientom możliwość korzystania z całego naszego doświadczenia, nie tylko pod względem technicznym, ale także w zakresie ekonomicznym. Nasi klienci otrzymują wszelką możliwą pomoc, aby zapewnić powodzenie własnych lodowisk.
 
Sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę, umożliwiając zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb klientów. Od 2008 roku poszerzyliśmy swoją działalność o budowę boisk do siatkówki plażowej oraz plażowej piłki nożnej. Po zakończeniu sezonu zimowego i zamknięciu lodowisk powstają idealne warunki na wybudowanie takich boisk.
 
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt


Piotr Nadzieja
p.nadzieja@piruet.waw.pl
Tel. kom.: 48 721 394 174

Tomasz Jędrzejewski
t.jedrzejewski@piruet.waw.pl
Tel. kom.: 48 603 705 986

Witold Jędrzejewski
w.jedrzejewski@piruet.waw.pl
Tel. kom.: 48 605 213 197
 
biuro@piruet.waw.pl

Dojazd

PIRUET S.C.
02 - 260 Warszawa, ul. Żabińskiego 9/26
Nip: 951-226-66-51, REGON: 432 123 321

Social Media