Osprzet

KASKIkask_tempishkaski_trmpish_2
Wysokiej jakości kaski ochronne przeznaczone dla dzieci. Z zewnątrz są bardzo wytrzymałe i doskonale chronią głowę przed urazem w razie upadku. Wnętrze natomiast zapewnia świetną amortyzację. Kaski posiadają otwory wentylacyjne zapewniające swobodny przepływ powietrza.


DEZYNFEKCJAdezynfekcja
Bakteriostatyczny preparat do ochrony wnętrza obuwia przed przykrymi zapachami, bakteriami i grzybami. Skutecznie i przez długi okres chroni obuwie przed powstawaniem nieprzyjemnych woni. Preparat przeznaczony jest do ochrony obuwia codziennego użytku, butów narciarskich, łyżew, obuwia sportowego, obuwia roboczego, rolek itp.
 
Produkt nie powoduje alergii, nie zawiera agresywnych składników, mocnych utleniaczy, triclosanu, środków „maskujących” przykre zapachy. Jest zupełnie neutralny dla zdrowia ludzi i zwierząt, co jest potwierdzone atestem PZH.SKARPETY OCHRONNEskarpety
Ochronne skarpety jednorazowe. Ich używanie ma wpływ na poczucie higieny Państwa klientów, a także na trwałość obuwia.
 
Materiał: Flizelina
Dostępne w dwóch kolorach:
  • zielone (rozmiar do 40)
  • białe (rozmiar od 41)
 
 
CHODNIKI GUMOWEgumy
Przeciwpoślizgowe, przeznaczone do stosowania w obiektach przemysłowych, handlowych I sportowych.
Powierzchnia użytkowa wykładziny jest powierzchnią ryflowaną. Szerokość: 1000 mmm, 1100 mm 1200 mm.SUSZARKI DO ŁYŻEWsuszkrki_2
Suszarka obuwia z ciepłym powietrzem służy do suszenia i odświeżania wewnętrznej powierzchni łyżew przy równoczesnej jej dezynfekcji.
 
Urządzenie wykonane jest w różnych wersjach gabarytowych (różna ilość par obuwia) zarówno w wersji z wieszakami po jednej jak i po obu stronach.
 
Suszarka jest również wyposażona w lampę bakteriobójczą. Umożliwia to dezynfekcję, sterylizację i eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Kontakt


Piotr Nadzieja
p.nadzieja@piruet.waw.pl
Tel. kom.: 48 721 394 174

Tomasz Jędrzejewski
t.jedrzejewski@piruet.waw.pl
Tel. kom.: 48 603 705 986

Witold Jędrzejewski
w.jedrzejewski@piruet.waw.pl
Tel. kom.: 48 605 213 197
 
biuro@piruet.waw.pl

Dojazd

PIRUET S.C.
02 - 260 Warszawa, ul. Żabińskiego 9/26
Nip: 951-226-66-51, REGON: 432 123 321

Social Media